Piwa Fuller’s charakteryzują się jakością smaku, sposobem destylacji, czy tradycji przekazywanych następnym pokoleniom. W sprzedaży posiadamy sześć rodzajów piw, są to: London Pride, Discovery, ESB, Golden Pride, Organic Honey Dew oraz London Porter. Bliższe informację o tych trunkach przedstawiamy poniżej w kolejności od lewej.

London Pride - to piwo nr 1 na wyspach oraz najlepiej sprzedające się piwo browaru Fuller’s. Charakterystyczna jęczmienna baza jest uzupełniona dobrze rozwiniętym charakterem czterech odmian chmielu, wrażenia smakowe porównywane przez znawców piwa do uczucia aniołów tańczących na języku. Moc 4,7%
Discovery - Wyjątkowo delikatne jęczmienno pszeniczne piwo o mocy 4,5%. Aromatem przypomina ciastka biszkoptowe, na języku wyczuwalny owocowy posmak oraz nuta goryczy. Lekkie i odświeżające pasuje do wielu potraw.
ESB - Prawdziwa legenda wśród piw, butelkowane z mocą 5,9%. Kolor niemalże mahoniowy, aromaty wiśni i pomarańczy, zbalansowane słodyczą toffi i karmelu. Na języku wyczuwalne akcenty trawy i pieprzu. Bardzo łagodne z minimalnie wyczuwalną goryczką.
Golden Pride - Mocne jak niejedno wino, butelkowane o mocy 8,5%. To prawdziwe „Grand Cru” tego browaru. Bursztynowy kolor, zapach słodkiego olejku pomarańczowego i prażonego chleba. Dobrze zharmonizowane, słodko gorzkie. Michael Jackson nazwał je koniakiem wśród piw.
Organic Honey Dew – Piwo organiczne posiadające atest i prawo do nazwy „organiczne” odpowiedniej kongregacji ziemskiej. Posiada naturalną słodycz , doskonałe na lodzie z cząstką limonki. Polecane do różnego rodzaju past, szczególnie carbonary. Butelkowane z mocą 5%.
London Porter – Uznawany za najlepszy porter na świecie. Jego korzenie sięgają osiemnastowiecznego Londynu, a nazwa pochodzi od bagażowych (porters) którzy roznosili po ulicach przeróżne produkty. Bogate w smaku, ciemne o mocy 5,4%. Bogata gama aromatów sprawia, że nadaje się zarówno do owoców morza jak i słodkich deserów.

Podziel się