Dostępna od niedawna na polskim rynku wódka Squadron 303 nawiązuje do chlubnych tradycji polskiego lotnictwa. Jej kształt oraz sposób pędzenia inspirowany jest losami naszych pilotów, walczących w II wojnie światowej w bitwie o Anglię. Znajdujący się w ofercie Tudor House alkohol od czasu debiutu podbija serca i żołądki kolejnych rzeszy miłośników mocnych trunków oraz podniebnych, samolotowych szaleństw. Nic dziwnego, że w ostatni weekend marka Squadron 303 zawitała do Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, gdzie odbywał się doroczny, 23. Bal Lotników i Polskiej Obronności. W imprezie wzięło udział  kilkuset gości z całej Polski. Na sali balowej, tuż przy scenie głównej, zlokalizowane było stoisko Squadron 303. Z myślą o uczestnikach przygotowano i serwowano specjalny koktajl na bazie wódki nazwany "Polish Hero", który dostarczał - zarówno w smaku, jak i aromacie - podobnych doznań, jakie doświadczali piloci w kabinie Spitfire'a podczas II wojny światowej.

Poza własnym stoiskiem degustacyjnym, marka Squadron 303 wraz z dystrybutorem firmą Tudor House, wystąpiła w roli darczyńców. Na potrzeby aukcji charytatywnej został przekazany zestaw Squadron Leader Box złożony z drewnianej skrzynki, butelki wódki Squadron 303 oraz dwóch kieliszków z metalowymi denkami. Cały dochód z aukcji  - w zebranej kwocie 66 tysięcy złotych - trafił do dwóch beneficjentów akcji wskazanych przez dowódców Sił Zbrojnych,

Cieszymy się z możliwości udziału w balu oraz wsparcia tak szczytnego celu, jakim była pomoc dwóm pokrzywdzonym przez los żołnierzom.

Podziel się