Tudor House Ltd Sp. z o.o.

Ul. Ludwinowska 1/37,
Warszawa 02-856
n: 522 10 00 403
r: 10690416

biuro handlowe:

Ul. Czapli 37, Warszawa 02-781
t: 22 853 53 65 / f: 22 853 54 24
e: info@tudor-house.pl

Paweł Kluska

Dyrektor handlowy
t: 693 706 105
e: pkluska@tudor-house.pl

Rafał Buss

Specjalista ds. importu
e: rbuss@tudor-house.pl

Elwira Dymiszkiewicz

Kierownik biura handlowego
t: 693 706 102
e: edymiszkiewicz@tudor-house.pl

Sabina Grzybowska

Specjalista ds. sprzedaży
t: 693 706 101
e: sgrzybowska@tudor-house.pl

Monika Lenart

Specjalista ds. sprzedaży
t: 535 225 156
e: mlenart@tudor-house.pl

Jarosław Bosek

Przedstawiciel handlowy
t: 726 604 349
e: jbosek@tudor-house.pl

Beata Etienne

Specjalista ds. działu HoReCa
t: 531 026 662
e: betienne@tudor-house.pl

Znak towarowy

Tudor House jest znakiem towarowym, chronionym na rzecz spółki Tudor House Ltd Sp. z o.o.

Zapraszamy do współpracy!

Dla hoteli, barów, restauracji, firm które chciałyby regularnie zamawiać u nas alkohole, mamy oferty specjalne.

Chętnie pomożemy.

Sprawdzamy naszą skrzynkę regularnie między 9:00 a 17:00 od poniedziałku do piątku.

Mam pomysł »
Mam pytanie »
Chcę was pochwalić »
Jestem zły, mam skargę »

Jesteśmy rzetelną firmą!